CUKIER W NORMIE

Opis diety

Z Twoich badań wynika, że poziom cukru przekroczył granicę? Pojęcie indeksu glikemicznego z teorii nie jest Ci obce, gorzej z praktyką? Dobrze trafiłeś! Posiłki o wysokim indeksie glikemicznym omijamy szerokim łukiem, a Twój cukier zaczyna dawać za wygraną i tym sposobem … masz cukier w normie!

Nasza oferta

Kierując się zasadą indywidualnego podejścia do naszych klientów każdy program możesz dopasować do swoich potrzeb. Sam zdecyduj ile posiłków dziennie chcesz spożywać. Masz też możliwość wykluczenia dowolnych składników lub grup produktowych, których nie lubisz lub nie możesz spożywać ze względu na stan zdrowia. Nad wszystkimi programami nadzór sprawują dietetycy i specjaliści ds. żywienia. Zachęcamy do kontaktu z naszym dietetykiem, który pomoże Ci wybrać program odpowiedni dla Ciebie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.