FIT MAMA

Opis diety

Mamo, czy zastanawiasz się nad tym jaki wpływ ma to co jesz na Twoje dziecko? Obawiasz się czy wraz z pokarmem dostarczasz mu wszystkich, niezbędnych składników odżywczych? Zostaw to nam! Odżywimy Was dzięki czemu Ty będziesz mieć energię, więcej wolnego czasu, a Twoje maleństwo będzie rosło zdrowe.

Nasza oferta

Kierując się zasadą indywidualnego podejścia do naszych klientów każdy program możesz dopasować do swoich potrzeb. Sam zdecyduj ile posiłków dziennie chcesz spożywać. Masz też możliwość wykluczenia dowolnych składników lub grup produktowych, których nie lubisz lub nie możesz spożywać ze względu na stan zdrowia. Nad wszystkimi programami nadzór sprawują dietetycy i specjaliści ds. żywienia. Zachęcamy do kontaktu z naszym dietetykiem, który pomoże Ci wybrać program odpowiedni dla Ciebie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.