Happy Smyk

Opis diety

Twoja pociecha nie ma apetytu? Nie wiesz jak ją zachęcić do jedzenia warzyw? Dla nas to dziecinnie proste! Posiłki, które przygotowujemy dla najmłodszych są kolorowe, smaczne i zdrowe. Dostarczają wszystkiego czego potrzebuje rozwijający się organizm. Przekonają nawet największych niejadków i co najważniejsze wyrobią w Twoim dziecku prawidłowe nawyki żywieniowe, decydujące o jego prawidłowym rozwoju i zdrowiu w przyszłości!

Nasza oferta

Kierując się zasadą indywidualnego podejścia do naszych klientów każdy program możesz dopasować do swoich potrzeb. Sam zdecyduj ile posiłków dziennie chcesz spożywać. Masz też możliwość wykluczenia dowolnych składników lub grup produktowych, których nie lubisz lub nie możesz spożywać ze względu na stan zdrowia. Nad wszystkimi programami nadzór sprawują dietetycy i specjaliści ds. żywienia. Zachęcamy do kontaktu z naszym dietetykiem, który pomoże Ci wybrać program odpowiedni dla Ciebie.

Ciasteczka to jedyna niedietetyczna rzecz u nas. Korzystamy z nich w celu świadczenia usług. Zmiana ustawień plików cookie jest możliwa w każdym momencie.