Jedyny Taki

Opis diety

Jesteśmy specjalistami w przygotowaniu diet „szytych” na miarę potrzeb. Dodatkowo lubimy wyzwania więc jeśli masz program przepisany przez dietetyka lub trenera i stanowi dla Ciebie nie lada wyczyn, oddaj go nam! Dzięki temu na pewno wdrożysz go w życie i osiągniesz zamierzony cel.

Nasza oferta

Kierując się zasadą indywidualnego podejścia do naszych klientów każdy program możesz dopasować do swoich potrzeb. Sam zdecyduj ile posiłków dziennie chcesz spożywać. Masz też możliwość wykluczenia dowolnych składników lub grup produktowych, których nie lubisz lub nie możesz spożywać ze względu na stan zdrowia. Nad wszystkimi programami nadzór sprawują dietetycy i specjaliści ds. żywienia. Zachęcamy do kontaktu z naszym dietetykiem, który pomoże Ci wybrać program odpowiedni dla Ciebie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.