Mocne Serce

Opis diety

Cierpisz na nadciśnienie? Mamy na to sposób! Rozwiązaniem jest dieta DASH (Dietary Approaches to Stop Hypertension) czyli starannie przygotowany program żywieniowy, który jest elementem profilaktyki chorób układu krążenia. Przekonaj się sam jak skutecznie możesz obniżyć ciśnienie przy pomocy diety. Siła tkwi w sercu!

Nasza oferta

Kierując się zasadą indywidualnego podejścia do naszych klientów każdy program możesz dopasować do swoich potrzeb. Sam zdecyduj ile posiłków dziennie chcesz spożywać. Masz też możliwość wykluczenia dowolnych składników lub grup produktowych, których nie lubisz lub nie możesz spożywać ze względu na stan zdrowia. Nad wszystkimi programami nadzór sprawują dietetycy i specjaliści ds. żywienia. Zachęcamy do kontaktu z naszym dietetykiem, który pomoże Ci wybrać program odpowiedni dla Ciebie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.