ZieloneLOVE Wege + Ryby

Opis diety

Programy dla wszystkich, którzy chcą się zdrowo odżywiać. Twoim celem jest redukcja masy ciała? Utrzymanie efektów diety? A może budowa masy mięśniowej? Skorzystaj z naszego kalkulatora lub pomocy dietetyka, żeby dobrać optymalną kaloryczność programu i cieszyć się z efektów prawidłowo zbilansowanej diety!

Nasza oferta

Kierując się zasadą indywidualnego podejścia do naszych klientów każdy program możesz dopasować do swoich potrzeb. Sam zdecyduj ile posiłków dziennie chcesz spożywać. Masz też możliwość wykluczenia dowolnych składników lub grup produktowych, których nie lubisz lub nie możesz spożywać ze względu na stan zdrowia. Nad wszystkimi programami nadzór sprawują dietetycy i specjaliści ds. żywienia. Zachęcamy do kontaktu z naszym dietetykiem, który pomoże Ci wybrać program odpowiedni dla Ciebie.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym.