ZASTANAWIASZ SIĘ

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ NASZE DIETY?

oto argumenty

POMAGAMY spełniać marzenia o upragnionej sylwetce i zdrowym trybie życia, oferując indywidualne rozwiązania dietetyczne z posiłkami dowożonymi codziennie do Twojego domu lub biura.
PROPONUJEMY PROGRAMY dla osób z nadwagą, chcących nabrać masy mięśniowej lub utrzymać satysfakcjonującą wagę.
NASZE DIETY dostępne są w różnych wariantach kalorycznych oraz w wersji dla wegetarian. Już wkrótce wszystkie programy udostępnimy też w wariancie EKO.
JAKOŚĆ GWARANTOWANA PRZEZ SPECJALISTĘ DIETETYKA
Programy dietetyczne opracowywane są przez naszych specjalistów ds. żywienia. Opierają się na odpowiednio zbilansowanych, smacznych i pomysłowych posiłkach, tak aby korzystanie z nich było przyjemne i dawało długotrwałe efekty.
ODKRYJ SIEBIE NA NOWO
Chcemy pokazać, że odchudzanie nie musi być udręką ani wiązać się ze stresem i nerwami. Stracisz ochotę na podjadanie i nabierzesz nowych nawyków żywieniowych, które pozwolą Ci uniknąć starych błędów. Ułatwimy Ci osiągnięcie celów, minimalizując trudności, jakie zwykle temu towarzyszą.
ODKRYJ SMAK ZDROWEGO ŻYCIA
Nasze posiłki przygotowujemy zawsze ze świeżych produktów. Robimy to w godzinach nocnych, a następnie przewozimy w specjalnych pojemnikach chłodzących wprost do klientów. Wszystko po to, aby zapewnić najwyższą jakość dostarczanych dań.
DOSTAWA DO DOMU LUB DO PRACY. GOTOWE I PODANE NA TACY!
Codziennie rano przywozimy do Twojego domu lub pracy zestaw 5 posiłków: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek i kolację. Ty wybierasz miejsce i przedział czasowy, w jakim chcesz odebrać dostawę.
ZAUFAJ NAM I PRZEKONAJ SIĘ SAM
Zadbamy o Ciebie nawet wtedy, gdy wyjeżdżasz na weekend, dostarczając Ci zestaw sobotni i niedzielny razem z dostawą piątkową. Jeśli zechcesz chwilowo zawiesić dostawę, w trosce o utrzymanie Twoich postępów wyślemy e-maila ze szczegółową instrukcją, co, ile i kiedy jeść.

Ciasteczka to jedyna niedietetyczna rzecz u nas. Korzystamy z nich w celu świadczenia usług. Zmiana ustawień plików cookie jest możliwa w każdym momencie.